Podpořte ardit

Po více než dva roky, co vytvářím obsah na youtubovém kanále, zaznamenávám neustálý nárůst sledujících a odběratelů, spolu s velmi pozitivní zpětnou vazbou. Moc mě to těší a zároveň motivuje k vytváření dalšího obsahu. Přihlášením se k odběru mého kanálu zároveň vy sami napomáháte šíření mých videí – vyhledávací a doporučovací algoritmus na Youtube to má zkrátka rád.

Spuštěním arditu se mi otevírá možnost požádat vás o podporu, díky níž budu moci dále vytvářet a rozšiřovat obsah. Pokud se vám moje dosavadní tvorba líbí a pomáhá vám při používání Archicadu či orientaci v otázkách BIM, budu rád, pokud si na arditu vytvoříte registraci spojenou s přispíváním pravidelnou měsíční částkou.

Co z toho budete mít?

  • Přispějete mi tím na vytváření dalšího obsahu a investice do jeho zkvalitňování.
  • Jako platící přispivatelé budete mít možnost stáhnout si mou aktuální šablonu Archicadu a nastavení pracovního prostředí, které používám.
  • Občas vám pošlu newsletter s tím, co mě za poslední dobu zaujalo ze světa BIM. Sleduji řadu zahraničních blogů, podcastů a kanálů, a rád se podělím o zajímavosti a odkazy na zajímavé příspěvky.
  • Umožníte mi vytvořit si databázi kontaktů nezávislou na Youtube. Víte, jak je to s technologickými obry – stačí jedno rozhodnutí, a roky budované publikum je fuč. A nemusíte mít obavy, vaše osobní údaje budu používat jen pro potřebu komunikace ze strany arditu.
  • Registrace je jednoduchá, obejdete se dokonce bez hesla (přihlašování probíhá prostřednictvím e-mailu). Kdykoliv můžete změnit nastavení – odhlásit odběr newsletterů či svůj účet zcela smazat. Budete-li mít s registrací či účtem na arditu jakýkoliv problém, napište na ardit@martinrosa.cz a společně ho vyřešíme.
  • V nastavení účtu můžete rovněž kdykoliv ukončit pravidelnou měsíční platbu. Ano, můžete poslat pouze jednu platbu – ale doufám, že to takto dělat nebudete.
  • Prosím vás o pochopení, že v rámci příspěvku na provoz arditu nenabízím poskytování podpory Archicadu, přizpůsobování mé šablony vašim potřebám a mé další služby. Na druhou stranu, kontaktujete-li mě s nějakým problémem, obvykle vás na holičkách nenechám – viz sekci Kontakt, kde se o tom dozvíte více.
  • Ke každé provedené (i automaticky se opakující platbě) vystavuji doklad, který můžete uplatnit ve svých nákladech. Od 16. 12. 2022 nejsem plácem DPH. (Zpracování dokladu nelze kvůli tuzemským požadavkům a mnou použité technologii zcela automatizovat a vyžaduje můj ruční zásah – proto doklad zpravidla neobdržíte obratem, ale do cca 5 dnů od provedené platby.)
Výši měsíční platby jsem nastavil tak, aby byla přijatelná pro co nejširší okruh mých sledujících, a zároveň vůbec pokryla základní náklady spojené s jejím vybíráním. Pokud vám má videa skutečně pomáhají při vaší každodenní práci, a v tom, co dělám, vidíte skutečný smysl a potenciál, budu rád i za vyšší jednorázovou podporu – stačí kliknout na tento odkaz> a vybrat výši jednorázového příspěvku (zvolte prosím množství základních stokorunových plateb pro cílovou částku). Tento příspěvek není vázán na registraci na arditu a přístup ke stahování obsahu – pro to si musíte vytvořit placenou registraci zvlášť, případně vám sám rád aktivuji neomezený přístup.

Nechcete-li přispívat finančně, nabízím vám možnost zřídit si alespoň bezplatný účet. V jeho rámci nebudete mít přístup ke zpoplatněnému obsahu (tedy především přijdete o možnost stáhnout si mou šablonu a další pracovní soubory), ale budete dostávat newsletter.

Za všekerou vaší podporu vám děkuji!

Zaregistrujte se k odběru novinek:

Případně přispějte pravidelnou měsíční částkou na provoz tohoto blogu a youtubového kanálu a získejte přístup k dalšímu obsahu. Viz Podpořte ardit.
jamie@example.com
Odebírat