Kontakt

www.martinrosa.cz


Máte-li na srdci cokoliv, co se týká arditu nebo mých videí, napište mi na ardit@martinrosa.cz. Aktivní jsem rovněž na Linkedinu a na Facebooku.

Platforma, na níž provozuji tento blog, neumožňuje vkládat pod články komentáře. Chcete-li mi ale cokoliv sdělit nebo máte-li jakýkoliv námět či problém, kontaktujte mne výše uvedenými způsoby – jsem rád za jakoukoliv zpětnou vazbu.


Rád odpovídám na otázky týkající se Archicadu nebo BIMu jako takového. Preferuji ale takovou formu komunikace, z níž mohou těžit i ostatní. Nevíte-li si tedy rady s něčím v Archicadu, spíše než přímý kontakt volte raději některý z následujícíh způsobů položení dotazu:

  • Využijte komentáře pod konkrétním videem na Youtube. Na většinu komenetářů odpovídám.
  • Vložte svůj dotaz do facebookové skupiny CAD a BIM v praxi. V této skupině je aktivních mnoho zkušených uživatelů (nejen) Archicadu. Nejsem její provozovatel ani správce, ale velmi často zde opovídám na dotazy. Vřele doporučuji tuto skupinu sledovat.
  • Máte-li začátečnický dotaz nebo máte-li problém, jehož řešení zřejmě nebude příliš zajímavé pro ostatní uživatele Archicadu, doporučuji vám obrátit se na Helpdesk Centra pro podporu počítačové grafiky. (Pozn.: Se společností Centrum pro podporu počítačové grafiky nemám nic společného, jsem jen jejich spokojený zákazník se SupportPackem.)

Provozovatelem blogu a autorem obsahu je: Ing. arch. Martin Rosa, sídlo: Kamenická 814/29, 170 00 Praha 7, IČ 73933261. Subjekt je identifikovanou osobou (DIČ CZ8104035247), neplátce DPH. Subjekt je zapsán v živnostenském rejstříku. Úřad příslušný podle §71 odst. 2 živnostenského zákona: Úřad městské části Praha 7.

Zaregistrujte se k odběru novinek:

Případně přispějte pravidelnou měsíční částkou na provoz tohoto blogu a youtubového kanálu a získejte přístup k dalšímu obsahu. Viz Podpořte ardit.
jamie@example.com
Odebírat