Souhlas se zpracováním osobních údajů

Používáním blogu ardit.cz a registrací udělujete poskytujete souhlas, abych já (ing. arch. Martin Rosa) coby jeho provozovatel zpracovával vaše osobní údaje dlě těchto podmínek:

  • Zpracovávat budu vaše osobní údaje v rozsahu, v jakém jste mi je poskytly v rámci vaší registrace – tedy váš e-mail, křesní jméno a příjmení.
  • Vaše osobní údaje budu zpracovávat za účelem zasílání informací o nově publikovaných příspvěvcích na tomto blogu a souvisejících kanálech (v tuto chvíli youtubový kanál Martin Jan Rosa) a případných novinek z oblasti architektury a digitálních technologií. Informace mohou být zasílány ve formě newsletterů.
  • Vaše osobní údaje budu zpracovávat, dokud svůj souhlas neodvoláte. Souhlas můžete odvolat kliknutím na odhlašovací odkaz v zápatí newsletterů nebo tak, žě mě kontaktujete zasláním e-mailu s odvoláním souhlasu na adresu ardit@martinrosa.cz. Pro ukončení zpracovávání vašich údajů, a tedy jejich vymazání, potřebuji, abyste prokázalo vaší totožnost – což nejlépe uděláte tak, že mě kontaktujete z e-mailové adresy, pod kterou jste na arditu registrovaní.
  • Máte právo kdykoliv svůj souhlas odvolat, své osobní údaje opravit či doplnit, požadovat ozezení zpracování, proti zpracování osobních údajů vznést námitku či stížnost, požadovat jejich přenesení, přístup k nim, být informován(a) o porušení zabezpečení osobních údajů, jejich výmazu. Veškerá práva jsou uvedena v obecném nařízení o ochraně osobních údajů – nařízení Evropského parlamentu a rady (EU) 2016/679 ze dne 27. 4. 2016 (GDPR). Pokud se opravdu naštvete, můžete podat stížnost týkající se zpracování vašich osobních údajů nebo neplnění povinností správce plynoucích z GDPE k dozorovému úřadu, kterým je Úřad pro ochranu osobních údajů (www.uoou.cz). Než to ale uděláte, kontaktujte mě na ardit@martinrosa.cz, a vše spolu určitě vyřešíme k vaší spokojenosti.
  • Své osobní údaje poskytujete zcela dobrovolně; nemáte povinnost je poskytnout a za jejich poskytnutí vám nehrozí žádná sankce. Ale pokud je neposkytnete, tak vám nebudu moci posílat newslettery nebo nebudete mít přístup k placenému obsahu blogu. Je to jen na vás.

Zaregistrujte se k odběru novinek:

Případně přispějte pravidelnou měsíční částkou na provoz tohoto blogu a youtubového kanálu a získejte přístup k dalšímu obsahu. Viz Podpořte ardit.
jamie@example.com
Odebírat